Tübider Bilişim Sektörü Derneği

TÜBİDER ISAF Fuarında

Tübider tarafından 16 Ekim 2019 tarihinde yayınlandı.

Her senenin üzerinde bir coşku ve heyecanla beklenen ISAF 2019’a sadece profesyoneller değil herkes bekleniyor.

17-20 Ekim tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek İSAF Güvenlik Fuarında Tübider olarak standımız olacaktır. Fuar vesilesiyle, hem sektördeki gelişmeleri paylaşmak, hem de karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilmek adına hepinizi standımıza bekliyoruz.

Ücetsiz Online Davetiye : https://www.isaffuari.com/
İSAF GÜVENLİK FUARI
17 – 20 Ekim 2019
HALL : 10

Küçük ölçekli kullanıcılar, meraklılar, öğrenciler, yeni bir sektör arayışında olanlar, çözüm ortağı arayışında olanlar, işimi acaba ne yönde değiştirmeliyim diyenler, akademisyenler. Tartışmasız herkes ISAF 2019’u takip etmeye davet ediliyor. Dünyada neredeyse her ülkede tüm fuarlarda yaşanan küçülme ISAF’ta yaşanmıyor. Dünyada ekonomik durgunluğun hüküm sürdüğü zor bir dönemde bile ISAF çok az da olsa bir büyüme ile açılacak.

Özellikle yurt içinde gerçekleşen yaklaşık 450 sektör fuarından yok denecek sayıda küçülme yaşamayan fuar gerçekleşti. ISAF ise nadir büyüme yaşayan fuarlardan oldu. 2019 yılında katılımcı sayısını 4 fazla ile tamamlayan ISAF’ta m2 büyümesi ise %3 oranında oldu. Fuarlarda ortalama küçülmenin %20 civarında olduğu bu dönemde, ISAF’ta yaşanan büyüme organizasyon tarafından memnuniyetle karşılandı. Dünyanın her köşesinde ekonomik durgunluğun yaşandığı bir dönemde dahi ISAF, büyüme ritmini düşürmeden gelişmeye devam ediyor.

Fuar süresince Tübider ve faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Be Sociable, Share!