Tübider Bilişim Sektörü Derneği

Kocaeli Şubesi – Windows 7 Tanıtım Toplantısı

Tübider tarafından 18 Aralık 2009 tarihinde yayınlandı.

Kocaeli Şubemiz, Koyuncu Elektronik ve Microsoft’un katkılarıyla düzenlenen Microsoft Windows 7, Windows Server 2008, Mail Server 2010 ve iş ortakları tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapıldı.

Organizasyona 54 firma, 6 Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümü öğrencisi, Koyuncu Elektronik ve Microsoft’dan 10 katılımcı olmak üzere toplam 80 kişi katıldı. Toplantıya TÜBİFED Başkanı Sayın Nahit Gök ve Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kenan Koyuncu da konuşmacı olarak katıldılar.

Açılış konuşmasını ev sahibi Kocaeli TÜBİDER Kocaeli yönetim kurulu başkanı Murat Kolaylı yaptı. Sözlerine teşekkürle başlayan Murat Kolaylı TÜBİDER 10.yıl etkinlikleri katkı sağlayan firmalara teşekkür etti. Birçok büyük firmanın katma değerli hizmet üretimi tavsiye ettiğini belirten Kolaylı, uzmanlaşmamın önemli olduğunu ancak tek başına servis yada program destek hizmetlerinin bu kriz ortamında bilişim firmalarının ayakta kalabilmesi için yeterli olmadığını söyledi.
Ardından Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu başkanı Kenan Koyuncu gelecekten çok umutsuz olmadıklarını, ancak dikkatli olmaları gerektiğini, her zaman yenilikleri ve yeni teknolojileri takip edeceklerini belirterek, ev sahipliği için TÜBİDER Kocaeli şubesine ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Bilişim Federasyonu Başkanı Nahit Gök, TÜBİFED çalışmaları hakkında bilgi vererek TÜBİDER Kocaeli Şubesini yaptığı çalışmadan dolayı tebrik etti. Katılımlarından dolayı TÜBİFED Başkanı Nahit Gök’e, katkılarından dolayı TÜBİDER Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolaylı’ya, Koyuncu Elektronik ve Microsoft’dan teşekkür belgesi verildi.

   
Be Sociable, Share!

You must be logged in to post a comment.