Tübider Bilişim Sektörü Derneği

 

E-Data Teknoloji Pazarlama Ltd.Şti.


İletişim:

Telefon: 2165764848   |  Web Sitesi için Tıklayınız!

Firma Adresi:

Yeşilvadi sokak No:8 Kat 4 Ataşehir

İstanbul

Ana Faaliyet Alanları:

Donanım, Yazılım    Çalışan Sayısı: 41

Faaliyet Türleri:

İthalatçı Distribütör

Sektörler:

Bilişim Teknolojileri  

Faaliyet Detayları:

Donanım Alanı:

Baskı sistemleri (Yazıcı), Veri Depolama ve Yedekleme Donanımı,, Ağ donanımı (switch, router, kablo, vb.), Bilgi Güvenliği donanımı ( UTM, Firewall vb.), Pbx santral ve telefonlar, Çeşitli donanım ( Faks, kiosk, fotoğraf mak., IoT cihazları, UPS vb.), Tüketim malzemeleri ( Kartuş, toner, CD vb.)

Yazılım Alanı:

Arttırılmış Gerçeklik (Ai) Donanım ve Yazılımları, Bilgi Güvenliği Hizmetleri ve Yazılımları, Bilgisayar-Telefon Entegrasyonu, Veri Ambarı/Yedekleme Yazılımı

Hizmetler:

  Şirket Tanıtım Dosyaları: Tıklayınız!  

 

Firma Bilgileri Değiştirme

  1. Yetkili e-posta adresi doğru ise öncelikle bu adrese “Şifremi Unuttum” butonu ile yeni şifre isteyebilirsiniz. (Ana sayfada sağ tarafa Login bölümünde)
  2. Kullanıcı adınız e-posta adresinizde @ alanına kadar olan bölümdür. Örneğin e-posta: nsaral@cizgi.com.tr Kullanıcı Adı: nsaral
  3. Yeni şifreniz ile sistemde oturum açtıktan sonra firma bilgilerini değiştirme alanından bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. Bu aşamada sisteme logonuzu ve PDF şeklinde tanıtım dosyanızı da yükleyebilirsiniz.
  4. Eğer firma bilgileriniz hiç yoksa veya firma bilgileriniz sistemde var fakat yetkili e-postası yanlış veya değişik ise lütfen bize bildiriniz.
  5. İstenildiğinde firma bilgileri sıfırdan da girilebilir.