Tübider Bilişim Sektörü Derneği

 

AHSA Elektronik- Ahmet Salih KAHRAMAN


İletişim:

Telefon: 02163349629   |  Web Sitesi için Tıklayınız!

Firma Adresi:

Kısıklı Mah. Alemdağ Cd. Cömert Sok.
Aydın Güzel İş Merkezi B Blok No:3 D:1
34692 Üsküdar

İstanbul

Ana Faaliyet Alanları:

Donanım, Yazılım    Çalışan Sayısı: 3

Faaliyet Türleri:

Üretici, Entegratör, Bayi, Servis

Sektörler:

Bilişim Teknolojileri, Cam, Çimento ve Toprak, Eğitim, Elektrik ve Elektronik, Endüstriyel Üretim, Gıda, İlaç Sektörü Pharma ve Yaşam Bilimleri, İnşaat ve Alt Yapı, Kamu Hizmetleri, Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik, Liman İşletmeleri, Metal, Otomotiv, Perakende Sektörü, Ticaret (Satış ve Pazarlama), Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme  

Faaliyet Detayları:

Donanım Alanı:

Bilgisayar, sunucu, tablet ve OEM ürünleri, Baskı sistemleri (Yazıcı), Veri Depolama ve Yedekleme Donanımı,, Ağ donanımı (switch, router, kablo, vb.), Güvenlik Sistemleri (Kameralar, Kartlı Geçiş, Yangın/Hırsız Algılama vs), POS Sistemleri donanımları,,, Görüntü ve ses sistemleri (Monitör, video konf., tele konf. Cihazları), Telekom alt yapı donanımları, Robot ve akseuarları, Çeşitli donanım ( Faks, kiosk, fotoğraf mak., IoT cihazları, UPS vb.), Tüketim malzemeleri ( Kartuş, toner, CD vb.)

Yazılım Alanı:

Hizmetler:

Arttırılmış Gerçeklik (Aı) Donanım ve Yazılımları, Bilgi Güvenliği Hizmetleri ve Yazılımları, Bilgisayar Destekli Yazılım (Cad/Cam), Bilişim Güvenlik Sistemleri (Kameralar, Kartlı Geçiş, Yangın/Hırsız Algılama vs) Entegrasyonu, Eğitim Hizmetleri ve Yazılımları, Sistem Entegrasyonu Hizmeti, Teknik Servis/Destek Hizmeti, Yazılım Destek Hizmeti   Şirket Tanıtım Dosyaları: Tıklayınız!  

 

Firma Bilgileri Değiştirme

  1. Yetkili e-posta adresi doğru ise öncelikle bu adrese “Şifremi Unuttum” butonu ile yeni şifre isteyebilirsiniz. (Ana sayfada sağ tarafa Login bölümünde)
  2. Kullanıcı adınız e-posta adresinizde @ alanına kadar olan bölümdür. Örneğin e-posta: nsaral@cizgi.com.tr Kullanıcı Adı: nsaral
  3. Yeni şifreniz ile sistemde oturum açtıktan sonra firma bilgilerini değiştirme alanından bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. Bu aşamada sisteme logonuzu ve PDF şeklinde tanıtım dosyanızı da yükleyebilirsiniz.
  4. Eğer firma bilgileriniz hiç yoksa veya firma bilgileriniz sistemde var fakat yetkili e-postası yanlış veya değişik ise lütfen bize bildiriniz.
  5. İstenildiğinde firma bilgileri sıfırdan da girilebilir.