Tübider Bilişim Sektörü Derneği

 

ERETE BİLGİ VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ


İletişim:

Telefon: 02122128103   |  Web Sitesi için Tıklayınız!

Firma Adresi:

Erete olarak çok uzun yıllardır bakır ve fiberoptik kablolama projelerinin ürün tedariği için XPCABLE markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bakır ve fiber optik kablo bileşenlerinden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip XPCABLE markası; uluslararası bağımsız test kuruluşları olan ETL, UL, DELTA sertifikalarına sahiptir. XPS Aktif Endüstirel Dış ortam switchleri ,EGM onaylı Trafik Shaping raporlu ve Güvenli Okul, KGYS ve Mobese projelerinde kullanılan onaylı markamızdır. Ayrıca ekonomik ve kaliteli içortam PoE switch ürünleri mevcuttur.
Distribütörlüğünü yaptığımız ETHERWAN markası , dünyanın Endüstriyel Switch pazarında öncü isimlerden biridir.Dış ortamda endüstriyel tip switch ve fiber optik dönüştürücüler, PoE switch çözümleri üretmektedir. Dünyanın en büyük switch üreticilerinden ACCTON Grup tarafından kendi markası olarak üretilen EDGECORE Omurga Switch ve Kenar PoE Switch çözümleri ile özellikle Güvenlik Data Networku konusunda ürün ve proje desteği tedarik noktasıyız. Ayrıca ülkemizde en büyük sorun olan, vasıflı fiber optik sonlandırma teknik ekipleri için uygulamalı ve sertifikalı eğitimler sunan bir Network Eğitim kurumuyuz . Tüm bakır ve f iber networkleri test edebileceğiniz dünyanın bir numaralı test ve analiz cihazlarını üreten FlukeNetworks ürünlerinin dağıtıcılığı da ERETE tarafından yapılmaktadır.

İstanbul

Ana Faaliyet Alanları:

Donanım    Çalışan Sayısı: 15

Faaliyet Türleri:

İthalatçı Distribütör

Sektörler:

Bilişim Teknolojileri  

Faaliyet Detayları:

Donanım Alanı:

Ağ donanımı (switch, router, kablo, vb.)

Yazılım Alanı:

Hizmetler:

Bilişim Güvenlik Sistemleri (Kameralar, Kartlı Geçiş, Yangın/Hırsız Algılama vs) Entegrasyonu   Şirket Tanıtım Dosyaları: Tıklayınız!  

 

Firma Bilgileri Değiştirme

  1. Yetkili e-posta adresi doğru ise öncelikle bu adrese “Şifremi Unuttum” butonu ile yeni şifre isteyebilirsiniz. (Ana sayfada sağ tarafa Login bölümünde)
  2. Kullanıcı adınız e-posta adresinizde @ alanına kadar olan bölümdür. Örneğin e-posta: nsaral@cizgi.com.tr Kullanıcı Adı: nsaral
  3. Yeni şifreniz ile sistemde oturum açtıktan sonra firma bilgilerini değiştirme alanından bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. Bu aşamada sisteme logonuzu ve PDF şeklinde tanıtım dosyanızı da yükleyebilirsiniz.
  4. Eğer firma bilgileriniz hiç yoksa veya firma bilgileriniz sistemde var fakat yetkili e-postası yanlış veya değişik ise lütfen bize bildiriniz.
  5. İstenildiğinde firma bilgileri sıfırdan da girilebilir.